خرید کاندوم تنگ کننده از ۰ تا ۱۰۰

خرید کاندوم تنگ کننده

کاندوم تنگ کننده و تنگ کردن واژن ، کلماتی هستند که حتی گفتن آن ها نیز کمی زشت به نظر می رسد. اما قبول کنید که گاهی به فکر استفاده از کاندوم انار افتاده اید. شاید در وبسایت های مختلف و کتاب های گوناگون به دنبال راهی برای تنگ کردن واژن گشته باشید. فکر استفاده از کاندوم تنگ کننده به خصوص بعد از تولد فرزند بیشتر به ذهن ما خطور می کند.

حتی با این که شاید این موضوع خیلی حساس به نظر نرسد اما باعث اضطراب بسیاری از زنان شده است. اعتماد به نفس آن ها را کاهش می دهد و فکر می کنند جاذبه جنسی کمتری دارند و احساس ناکامل بودن می کنند. این جا است که کاندوم تنگ کننده و دیگر روش های تنگ کردن واژه به کمک آن ها می آید.

جدول عناوین

خرید کاندوم تنگ کننده

آیا کاندوم تنگ کننده نیاز دارم؟

بیشتر ما می خواهیم حس جذابیت و اعتماد به نفس داشته باشیم. این مورد در زمان رابطه جنسی بیش از پیش خود را نشان می دهد. برای رسیدن به این هدف، اکثر زنان فکر می کنند تنگ کردن واژن و کاندوم تنگ کننده به ویژه بعد از تولد فرزند بهترین راه حل است.

یک واژن تنگ لذت را برای هر دو شریک جنسی در حین رابطه جنسی افزایش می دهد. برای مردان احساس کردن دیواره های لغزنده و نرم واژن مهم است. و برای زنان حس کردن بهتر رابطه جنسی مهم است. احساسی که کاندوم های تنگ کننده به خوبی آن را به وجود می آورد.

اما وقتی واژن شما گشاد می شود ( و خب این احساس دیگر وجود ندارد) ممکن است رابطه جنسی کمتر از قبل راضی کننده باشد. این جا است که کاندوم تنگ کننده وارد می شود.

برای افراد ناآشنا باید بگوییم که تنگ کردن واژه به فرایند تنگ کردن ماهیچه های داخلی آن گفته می شود. این مورد به شما کمک می کند به درجه بالایی از الاستیسیته ماهیچه های لگن برسید، پس در نتیجه باعث تنگ شدن بیشتر خواهد شد. و شاید بعد از آن خرید کاندوم خاردار و خرید کاندوم تاخیری بیشتر توجیح داشته باشد. 

چندین روش برای رسیدن طبیعی به این مورد از طریق تمرین و یا از طریق جراحی مثل جراحی واژینوپلاستی وجود دارد. اما شاید بهترین و سریع ترین راه برای این کار استفاده از کاندوم تنگ کننده کدکس باشد.

قبل از این که درمان ها را بررسی کنیم و کارهایی را که می توانیم در خانه انجام دهیم را بررسی کنیم، بگذارید به مشکل بزرگتر بپردازیم. چرا واژن گشاد می شود؟ این می تواند به خاطر رابطه جنسی کمتر، بیشتر ، به دنیا آمدن فرزند یا به خاطر تمرینات ورزشی اشتباه باشد.

واژن شما چطور گشاد می شود و چرا به کاندوم تنگ کننده احتیاج پیدا می کنید؟

برخلاف چیزی که مردم فکر می کنند و دوست دارند باور کنند که رابطه جنسی زیاد باعث گشادی واژن می شود، گشادی واژن و احتیاج به کاندوم تنگ کننده به خاطر چندین دلیل می تواند باشد.

این موارد شامل به دنیا آمدن فرزند، یائسگی و فرایند افزایش سن باشد. در هر کدام از این موارد شما استروژن از دست می دهید و همین امر می تواند منجر به روان شدن واژن و گشادی آن شود.

رابطه جنسی بیشتر یا کمتر هیچ ارتباطی با گشادی واژن شما ندارد. پس به سه دلیل زیر نگاه کنید و ببینید چطور واژن شما به صورت طبیعی کشیده و می شود و به کاندوم تنگ کننده نیاز پیدا می کنید.

خرید کاندوم تنگ کننده
 1. زایمان طبیعی و نیاز به کاندوم تنگ کننده

با هر بار زایمان ماهیچه های لگن شما فشار به شدت زیادی را تحمل می کند. این مورد به این معنی است که دهانه رحم شما بعد از هر دفعه زایمان گشاد می شود. همچنین تعداد فرزند و فاصله کوتاه بین هر زایمان باعث می شود دهانه واژن گشاد شده و شل شود و به کاندوم تنگ کننده احتیاج پیدا کنید.

در واقع، بعضی زنان به این خاطر که واژن آن ها از این همه کشیدگی مصون باقی بماند به دنبال سزارین کردن هستند. اما بگذارید این توهم را همین جا از بین ببریم. سزارین از گشاد شدن واژن شما جلوگیری نمی کند. جدای از نوع زایمان این اتفاق به طور اتوماتیک رخ می دهد. چرا که وزن بچه، ژن شما، هر نوع تمرین لگنی در حین حاملگی و بارداری و تعداد زایمان روی این گشاد شدن اثر می گذارد.

 

 1. شرایط پزشکی

ممکن است متوجه شوید که واژن شما گشاد شده چه به دلیل یائسگی و چه به دلایل پزشکی مثل کیست یا انواع سرطان.

اگر چه این امر واقعا باعث هیچ مشکلی در زایمان نمی شود، اما می تواند در طولانی مدت روی عزت نفس یک زن اثر گذار باشد.

اگر موارد پزشکی مثل جراحی در اطراف واژن و لگن برا شما رخ دهد، ممکن است بخواهید که واژن خود را چک کنید. مساله مهم این است که تنگ کردن واژن دیگر یک امر غیر ممکن نیست و با کاندوم تنگ کننده ممکن می شود.

خرید کاندوم تنگ کننده
  1. افزایش سن

  سن شما عامل حیاتی و تاثیر گذار تغییرات در سال های مختلف است. همراه با دیگر اعضای بدن، واژن شما هم به مرور زمان گشاد می شود. دلیل این مورد این است که ماهیچه های کف لگن شما که واژن را محکم نگه می دارد خاصیت الاستیک خود را از دست می دهد. پس اگر در این سنین بالا تغییر را مشاهده کردید نگران نباشید. این مورد کاملاً طبیعی است و با استفاده از کاندوم تنگ کننده می توان دوباره همان لذت قبل را تجربه کرد. این مورد در مقطعی از زندگی برای همه اتفاق می افتد.

  پس به یاد داشته باشید که همیشه سلامتی خود را جدی بگیرید.

  حتی با وجود تمام این مشکلات نیز با استفاده از روش هایی مثل کاندوم تنگ کننده می توانید واژن خود را جوان و تنگ نگه دارید. روش هایی برای نجات شما از این وضعیت وجود دارد.

 

روش های تنگ کردن واژن چیست؟

تنگ کردن واژن همانطور که گفته شد هم با روشی مثل کاندوم تنگ کننده امکان پذیر است و هم با روش های طبیعی و جراحی. اجازه دهید نگاهی به این روش ها بیندازیم.

 

خرید کاندوم تنگ کننده
 1. جراحی پلاستیک واژن راهی پر زحمت تر از کاندوم تنگ کننده

این روشی است که همه چیز دوباره و از اول در آن ساخته می شود. قرار است واژنی که به هر کدام از دلایل بالا گشاد شده است را تنگ کند. در این جراحی، دکتر ها دیواره های واژن را تنگ می کنند تا جایی که حتی به آن جوان سازی مجدد واژن هم گفته می شود.

بعضی زنان جوان سازی مجدد واژن را انتخاب می کنند که جراحی است که روی خود واژن صورت می گیرد. افراد دیگری هم هستند که ترجیح می دهند به جای استفاده از کاندوم تنگ کننده از پاک سازی کلیتوریس استفاده کنند، که بافت های روی کلیتوریس را از بین می برد.

در مقابل، تقویت نقطه G هم وجود دارد، که کلاژن به داخل دیواره های واژن تزریق می شود تا تحریک پذیری افزایش پیدا کند. روش جراحی دیگری هم وجود دارد که شکل کناره های واژن شما را تغییر می دهد.

اما درست مثل هر عمل جراحی دیگری این عمل ها نیز اثرات جانبی خود را دارند و چه بهتر که از کاندوم تنگ کننده استفاده کنید. اول این که این نوع عمل جراحی به شدت گران است. به علاوه ممکن است باعث عفونت، تغییرات دائمی در احساس، و همچنین زخم و درد شود.

پس بهتر است تا جای ممکن از روش های طبیعی مثل کاندوم تنگ کننده، ورزش و رژیم غذایی استفاده کنید.

خرید کاندوم تنگ کننده
 1. ماهیچه های تحتانی لگنی خود را تقویت کنید

 

بهترین راه طبیعی برای مطمئن شدن از این که واژن شما برای مدت طولانی تازه و جوان باقی می ماند ورزش دادن ماهیچه های تحتانی لگن است. این کار به روش های مختلفی می تواند انجام شود.

 • فیزیوتراپی کف لگن. بر اساس عملکرد ماهیچه کف لگن شما، یک فیزیوتراپیست متخصص می تواند برنامه تمرینی را مشخص کند. این برنامه تمرینی بر اساس نیازهای خاص و شرایط واژن شما طراحی شده است. پس برای مثال، اگر تازه وضع حمل کرده اید، پس ورزش های شما هم سبک خواهد بود و به مرور شدیدتر می شود.
 • تمرینات کگل. این تمرینات بسیار معروفند و شاید راجع به آن ها شنیده باشید. این تمرینات تمریناتی هستند که شامل منقبض کردن و رها کردن ماهیچه های کف لگن شما می شوند. قبل از شروع، باید مثانه خود را خالی کنید. ماهیچه های لگن خود را برای هشت تا ده ثانیه سفت نگه دارید، آن را رها کنید و این حرکت را تکرار کنید. اگر این مورد را همیشه تکرار و دنبال کنید قطعا تفاوت بسیار فاحشی را حس خواهید کرد.
 • یوگا و پیلاتس. یوگا و پیلاتس هم به تنگ شدن واژن کمک می کنند. هر دوی این فعالیت ها باعث کشیده شدن بدن می شود و الاستیسیته آن را افزایش می دهند. این مورد برای ماهیچه های کف لگن هم اتفاق می افتد. حرکت های یوگایی همچون حرکت کوه و خم شدن رو به جلو برای این کار ایده آل است. البته تا آن زمان می توان کاندوم تنگ کننده هم استفاده کرد. همچنین در پیلاتس باید برآمدگی را در تمرینات کف لگن خود شرکت دهید.
 • دستگاه های تنظیم کننده. همچنین می توانید از دستگاه های تنظیم کف لگن استفاده کنید. این موارد شامل محرک کف لگن، تمرین دهنده کگل، تنظیم کننده ماهیچه کف لگن یا تنظیم کننده لگن، تنظیم کننده کف لگن، و همچنین تمرین دهنده کف لگن می شود. ممکن است فیزیوتراپیست شما استفاده از وزنه های مختلف برای داخل واژن را نیز تجویز کند.
 1. رژیم غذایی سالم

در نهایت و در کنار استفاده از کاندوم تنگ کننده باید گفت که حتما حتما باید یک رژیم غذایی سالم داشته باشید و به طور منظم آن را رعایت کنید.

برای مثال، اگر شما بخواهید واژنتان از هر گونه عفونتی دور بماند، باید چای سبز را به رژیم غذایی خود اضافه کنید. کاتچین های داخل چای سبز از طریق ادرار دفع می شود و خطر رشد بیش از حد باکتری های بد را کاهش می دهد.

مصرف منظم پروبیوتیک هایی همچون ماست، کیمچی، کلم ترش، میسو، و تمپه هم می تواند باعث سلامت واژن شما شود. آن ها یک تعادل سالم از باکتری های خوب و بد را ایجاد می کنند. همچنین توفو طبیعی، لوبیای ادمام، یا تمپه حاوی ترکیبات گیاهی مشابه استروژن است که ایسوفاوین نامیده می شود و مانند کاندوم تنگ کننده به واژن شما کمک می کند.

این موارد راه های طبیعی هستند که می توانند به تنگ شدن واژن شما کمک کنند. اما در واقع اگر همه این موارد را منظم انجام دهید و غذای سالم بخورید می تواند باعث بهتر شدن رابطه جنسی شما شود؟

خرید کاندوم تنگ کننده

آیا تنگ شدن واژن و استفاده از کاندوم تنگ کننده رابطه جنسی را بهبود می بخشد؟

 حقیقت این است که تنها شما می توانید به این سوال جواب دهید. از خود بپرسید که آیا واژن تنگ تر و استفاده از کاندوم تنگ کننده به شما حس جذاب تر بودن و اعتماد به نفس بیشتری می دهد؟ آیا فکر می کنید رفتار همسر شما نسبت به شما عوض شده چون واژنتان گشاد شده است؟

اگر به همه این ها جواب بله دادی، پس تنگ کردن واژن و کاندوم تنگ کننده کدکس جوابگوی مشکل شما است.

اما بگذارید یک چیز را مشخص کنیم. ارگاسم وقتی به وجود می آید که بین دو آلت جنسی نواحی حساس به هم برخورد کنند. هر چه این تحریک بیشتر باشد، ارگاسم بهتر می شود. در نهایت این که چطور به ارگاسم برسید به تنگی واژن ارتباطی ندارد. بلکه به ارتباط فیزیکی و احساسی بین شما و شریک زندگی تان مربوط است.

این که بگوییم مطمئن شوید واژن شما تنگ است اصلا جمله اشتباهی نیست. اگر این مورد باعث می شود حس بهتری داشته باشید، اگر استفاده از کاندوم تنگ کننده کدکس برای شما کار می کند پس این کار را بکنید. هر چه باشد رابطه جنسی جدای از احساس خوب به چیزی که خودتان دوست دارید هم بستگی دارد.

اگر به دنبال خرید کاندوم تنگ کننده کدکس هستید همین الان انواع آن را از سایت اینش خوبه خرید کنید و نگران ارسال و هیچ چیز دیگر نباشید.

bahramdrv
ارسال دیدگاه