آیا کیفیت کاندوم ساگامی با کاندوم کدکس ۰۳ برابر است؟

مقایسه کاندوم ساگامی با کاندوم کدکس 03

تا حالا شده به خاطر این که استفاده از کاندوم حس و حال را از رابطه میگیره ازش استفاده نکنی، یا با اکراه از کاندوم استفاده کنی؟ کاندوم ساگامی یک کاندوم نازک و محصول ژاپن هست که باعث میشه در حین رابطه گرما به خوبی انتقال پیدا کنه و اصلا احساس نمی کنی کاندومی در کار هست. اما قیمت این کاندوم به شدت بالا است. کاندوم کدکس مدل ۰۳ فوق نازک دقیقا با همان تکنولوژی کاندوم ساگامی ساخته شده و باعث میشه یک تجربه فوق العاده را در حین رابطه جنسی داشته باشید.

جدول عناوین

مقایسه کاندوم ساگامی با کاندوم کدکس 03

کاندوم ساگامی از جنس پلی اورتان

کاندوم های ساگامی از جنس پلی ارتان ساخته شده اند. یک پلیمر بسیار انعطاف پذیر و فوق العاده مقاوم تا خیال شما از پاره نشدن کاندوم راحت باشد. کاندوم ساگامی و همچنین کاندوم کدکس مدل ۰۳ فوق نازک پس از سال ها تحقیق تولید شده اند. این کاندوم ها مورد علاقه و اقبال بسیاری از افراد هستند. به خصوص کاندوم کدکس فوق نازک که به نسبت کاندوم ساگامی قیمت به شدت پایین تری دارد اما از همان تکنولوژی و همان کیفیت در آن استفاده شده است.

این کاندوم ویژگی های بسیار خوبی دارد که باعث می شود همواره از آن راضی باشید.

مقایسه کاندوم ساگامی با کاندوم کدکس 03

 

به جای کاندوم ساگامی از چه کاندومی میتوان استفاده کرد؟

شاید جالب باشد که بدونین عملاً رقیب اصلی کاندوم اصلی چه از لحاظ کیفیت و چه از لحاظ قیمت کاندوم کدکس ۰۳ است. البته اگر میخواهید در رابطه بیشترین حس و احساس را بگیرید می تونید از کاندوم فوق نازک کدکس زیرو یا کاندوم کدکس مدل حساس هم استفاده کنید. بیشتر این کاندوم ها مخصوص کسانی ساخته شده اند که دوست ندارند در رابطه جنسی کاندوم استفاده کنند.

برای جلوگیری از خطرات نزدن کاندوم و در عین حال لذت بردن از رابطه میشه  از کاندوم ساگامی استفاده کرد. اما قیمت کاندوم ساگامی گران است و باید به دنبال کاندومی بود که همین کیفیت را با قیمت پایین تر ارائه دهد. قیمت کاندوم ساگامی چیزی برای یک بسته ۳ تایی چیزی در حدود ۴۰ تا ۶ هزار تومان است. قیمت بسته ۱۲ تایی کاندوم کدکس ۰۳ در اینش خوبه کمتر از ۳۰ هزار تومان است.

ضمن این که می توانید بسته ویژه مرد نامرئی را بگیرید. این بسته مخصوص کسانی است که دوست ندارند هیچ مرزی را تجربه کنند. چهار کاندوم ویژه برای تجربه بیشترین حس در رابطه.

ده ویژگی کاندوم ساگامی و کاندوم کدکس ۰۳

نازکی کاندوم ساگامی

مقاومت جنس به کار رفته در این کاندوم باعث می شود تا این محصول بسیار نازک تر از کاندوم های معمولی باشد. نازک ترین کاندوم موجود در بازار ایران است و تقریبا نصف کاندوم های معمولی ضخامت دارد.

محکمی کاندوم ساگامی

تقریباً ۳ برابر کاندوم های دیگر مقاومت در برابر فشار و دو برابر کاندوم های دیگر مقاومت کششی دارد. همین موضوع باعث می شود تا با خیال راحت از ساگامی و کاندوم کدکس ۰٫۰۳ استفاده کنیم و نگران هیچ چیز نباشد.

هدایت حرارتی

حتما قبول دارید که انتقال گرما در حین رابطه چیزی است که کیفیت و لذت را در حین رابطه افزایش می دهد. هدایت حرارتی فوق العاده کاندوم ساگامی باعث می شود تا گرما به خوبی از طریق این کاندوم انتفال پیدا کند انگار نه انگار که از کاندوم استفاده کرده اید.

بدون بو

ساگامی و کدکس مدل ۰٫۰۳ هیچ بویی ندارند. حتما تجربه کرده اید که در استفاده از کاندوم های کلاسیک ممکن است بوی حاصل از کشیده شده کاندوم در حین رابطه شما را اذیت کند. در این نوع کاندوم های فوق نازک هیچ بویی احساس نخواهید کرد و همین مورد کیفیت رابطه جنسی را به شدت افزایش می دهد.

مقایسه کاندوم ساگامی با کاندوم کدکس 03

روانی کاندوم ساگامی 

مواد به کار رفته در کاندوم ساگامی باعث می شود یک روان کنندگی عالی را تجربه کنید. کاندوم کدکس مدل ۰۳ هم با قیمت بسیار پایین تر از ساگامی همین روان کنندگی را در اختیار شما می گذارد.

شفافیت

نازکی فوق العاده ساگامی باعث می شود یک شفافیت عالی را در حین رابطه جنسی تجربه کنید. این شفافیت حس خوبی را به شریک جنسی شما می دهد.

مقاومت در برابر روغن

کاندوم ساگامی فوق نازک بسیار بیشتر از کاندوم های معمولی دربرابر روغن مقاومت از خود نشان می دهد. این مقاومت در برابر روغن یک مزیت فوق العاده برای کاندوم به حساب می آید.

عمر طولانی

جنس و فناوری به کار رفته در کاندوم ساگامی باعث می شود تا مدت زمان طولانی تری را در رابطه های طولانی دوام بیاورد. پس اگر حس می کنید کاندوم های معمولی نیاز شما را در رابطه های جنسی طولانی برآورده نمی کند می توانید از کاندوم کدکس ۰۳ استفاده کنید و مطمئن باشید حالا حالا ها زمان دارید.

کاندوم نازک

مزایای استفاده از کاندوم نازک

 اولین مزیت کاندوم ساگامی و کاندوم فوق نازک کدکس کاملاً مشهود است، این کاندوم ها بسیار نازک تر از کاندوم های معمولی و استاندارد هستند. وقتی از یک کاندوم نازک در رابطه جنسی استفاده می کنید باعث می شود به جای تمرکز کردن روی کاندوم، روی خود رابطه جنسی تمرکز کنید. روی لذتی که قرار است از رابطه جنسی بگیرید تمرکز کنید و بیشترین احساس را از شریک خود بگیرید. وقتی از ساگامی و کاندوم فوق نازک کدکس استفاده می کنید اصلا احساس نمی کنید که از کاندوم استفاده می کنید.

مواد کمتر در حین رابطه جنسی به معنای برانگیختگی بیشتر، حس بالاتر و لذت بیشتر برای هر دوی شما است.

کاندوم کدکس مدل 03

آیا استفاده از کاندوم  ساگامی و کاندوم نازک زود پاره می شوند؟

اکثر افراد حتی از تصور استفاده از یک کاندوم فوق نازک هم احساس رضایت می کنند. چون می دانند کاندوم ساگامی و کاندوم کدکس مدل ۰۳ نازک ترین کاندوم موجود در بازار ایران است. اما گاهاً پیش می آید که افراد شک می کنند که آیا این نوع کاندوم ها از نظر مقاومت واقعاً کارایی دارند؟ آیا کاندوم فوق نازک زود پاره نمی شود؟

ساگامی نتیجه و حاصل سال ها طراحی است. آماده سازی کاندوم کدکس ۰۳ ساعت ها زمان برده و تست های زیادی روی آن صورت گرفته است. استفاده از این کاندوم ها به همان اندازه کاندوم های معمولی ایمن است و حتی می توان گفت این کاندوم ها مقاومت بیشتری هم از خود نشان می دهند. پس خیالتان از مقاومت کاندوم فوق نازک ساگامی راحت باشد. و برای این که هزینه کمتری پرداخت کنید، همان کیفیت را با قیمت بسیااااار پایین تر با کاندوم کدکس مدل ۰٫۰۳ تجربه کنید.

ضمن این که در این کاندوم از یک روان کننده مخصوص استفاده شده است که باعث می شود کاندوم فوق نازک کدکس به هیچ عنوان پاره نشود.

 

bahramdrv
ارسال دیدگاه