حساب کاربری

حداقل 8 کاراکتر

پرسش و پاسخ

آیا امکان ویرایش مشخصات کاربری و ایمیل من وجود دارد؟

شما می‏‌توانید مشخصات کاربری خود را ویرایش کنید. برای این کار باید با وارد کردن پست الکترونیکی و کلمه عبور، وارد حساب کاربری خود بشوید، سپس با کلیک روی گزینه "پروفایل من" به صفحه‏‌ای منتقل می‏‌شوید که در بخش "اطلاعات کاربر" امکان "ویرایش اطلاعات" وجود دارد.

چرا با وجود درخواست من برای تغییر رمز حساب کاربری، لینک آن برای من ایمیل نشده است؟

لطفاً ایمیل‌های اسپم(spam) خود را چک کنید. به ویژه ایمیل‌های ارسال شده به حساب‏‌های کاربری gmail گاهی spam می‌شوند. توجه داشته باشید که link تغییر رمز برای شما ارسال می‏‌شود نه خود رمز.

آیا می‌‏توانم به اطلاعات خریدهای قبلی خود دسترسی داشته باشم؟

برای دسترسی به اطلاعات خریدهای قبلی، باید با حساب کاربری خود وارد شوید، سپس روی گزینه "سفارشات من" کلیک کنید تا سوابق خرید شما نشان داده ‏شود.

آیا برای خرید از اینش خوبه، حتما باید در سایت عضو باشم؟

بله، با این که بدون وارد شدن به سایت می‏‌توانید یک کالا را به سبد خرید اضافه کنید، اما برای انجام مراحل بعدی خرید و ثبت سفارش باید با حساب کاربری خود وارد سایت شده و یا در هنگام خرید، عضویت خود را تکمیل کنید.

آیا در تمام ساعات شبانه روز می‌توانم سفارش خود را ثبت کنم؟

شما در 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته می‌‏توانید سفارش خود را ثبت کنید.

از وضعیت سفارشی که ثبت کرده‏‌ام، چگونه می‌‏توانم مطلع شوم؟

از طریق کد پیگیری سفارش که بعد از خرید در اختیار شما قرار میگیرد.

می‏‌توانم سفارشم را تلفنی ثبت کنم؟

خیر، به منظور تسریع فرایند پردازش و ارسال سفارش و نیز کاهش امکان بروز خطا در ثبت سفارش، مشتریان محترم ‏باید سفارش خود را اینترنتی ثبت کنند. اما پشتیبانی و مشاوره خرید ما همواره در خدمت شما است.

آیا بسته بندی محصولا از بیرون قابل مشاهده است؟

اینش خوبه کاندوم ها را در بسته بندی کاملاً پوشیده پستی و بدون ذکر نام محصول و نام فروشگاه برای شما می فرستند و هیچ کس حتی پیکی که بسته را برای شما می آورد هم از محتویات بسته با خبر نیست. در ضمن بسته فقط به خریدار تحویل داده می شود، مگر این که ایشان به صورت تلفنی تایید کنند که بسته به فرد دیگری تحویل داده شود.

آیا محصولات شما مجاز است؟

بله محصولات اینش خوبه و به خصوص کاندوم کدکس دارای مجوز از وزارت بهداشت و شناسه 7 رقمی آن است. در ضمن همه محصولات ما حداقل 2 سال تاریخ مصرف دارند و محصولاتی که تاریخ مصرفشان کمتر از یک سال باشد حتما از سایت حذف خواهند شد.

آیا این امکان وجود دارد که بسته در ساعت خاصی تحویل داده شود؟

برای ارسال شهرستان چون ارسال با پست انجام میشه متاسفانه این امکان وجود نداره. اما برای سفارشات تهران که با پیک ارسال بشه میتونین در قست توضیحات سفارش این ساعت درخواستی را وارد کنین.

ارسال رایگان سفارشات به چه صورت خواهد بود؟

در مورد شرایط خرید کاندوم با ارسال رایگان در صفحه مربوط به آن کامل توضیح داده ایم.

آیا امکان مرجوعی کالا وجود دارد؟

در صورتی که کالایی که براتون فرستادیم باز نشده باشه و با سفارش شما فرق داشته باشه یا تاریخ انقضاش تمام شده باشه میتونین با ما برای مرجوعی هماهنگ کنین.
X