حساب کاربری

حداقل 8 کاراکتر

خرید کاندوم با ارسال رایگان

خرید کاندوم با ارسال رایگان

خرید کاندوم با ارسال رایگان چیزیه که برای جامعه ایرانی یک فرصت عالی به حساب میاد. همین جوری هم هر وقت قصد داریم بریم از داروخانه کاندوم بخریم با کلی خجالت و حس بد این کارو انجام میدیم. همیشه دوست داشتیم یه جوری این حس بد از بین مردم ایران بره و حالا علاوه بر کاندوم با بسته بندی محرمانه سعی میکنیم تحت یک سری از شرایط خرید کاندوم با ارسال رایگان را برای شما ممکن کنیم.

اول از همه بگیم که ما دوست داریم تا جای ممکن همه ارسال هامون رایگان باشه ( و اینو تو جشنواره های مختلف با بهانه های مختلف انجام میدیم). ولی ارسال رایگان باید یه سری شرایط داشته باشه تا بشه بازی برد برد و ما بتونیم این کار رو ادامه بدیم. تا جای ممکن شرایط را آسون انتخاب کردیم و با توجه به قیمت کاندوم که در اینش خوبه عرضه میشه و به شدت از جاهای مشابه پایین تره فقط فقط رضایت شما برای این ارسال رایگان در نظر ما بوده.

خرید کاندوم با ارسال رایگان تهران

ارسال رایگان خرید های بالای ۸۰ هزار تومان در روز بعد از خرید : خرید کاندوم با ارسال رایگان برای تهران که اگه سفارشت بالای ۸۰ هزار تومان باشه به صورت اتوماتیک برات فعال میشه و دیگه نیازی نیست برای ارسال پولی بدی. این ارسال با سرویس تیپاکس یا پست انجام میشه. 

ارسال فوری دو ساعته برای خرید های بالای ۱۲۰ هزارتومان : اگه سفارشت بالای ۱۲۰ هزار تومان باشه ما وظیفه خودمون میدونیم که کاندوم را با ارسال رایگان و فوری برات بفرستیم و به صورت اتوماتیک برات تو صفحه تسویه حساب فعال میشه. البته قبل از ارسال حتما با تو هماهنگ میشه.

خرید کاندوم با ارسال رایگان

 

خرید کاندوم با ارسال رایگان شهرستان

ارسال رایگان با پست پیشتاز برای خرید بالای ۸۰ هزار تومان (بین ۱ تا ۳ روز کاری) : اگه تو شهرستان هستین اصلا نگران نباشین چون خیلی راحت با خرید بالای ۸۰ هزار تومان این گزینه برای شما فعال میشه و اصلا نیازی نیست کاری انجام بدین.

نوع

شرط

 

ارسال پستی رایگان

خرید بالای ۸۰ هزار تومان

 

ارسال فوری تهران

خرید بالای ۱۲۰ هزار تومان

 

بسته های کاندوم اینش خوبه برای خرید کاندوم با ارسال رایگان

ما برای این که ارسال رایگان کاندوم برای شما به صرفه تر باشه و بهتر بتونین انتخاب کنین که چه کاندوم هایی را بخرین یک سری بسته های خاص تهیه کردیم تا این انتخاب برای شما راحت تر باشه. البته وقتی به صفحه هر محصول ما سر بزنین میتونین یه سری اطلاعات ببینین و خیلی راحت کاندومی که برای ارسال رایگان مد نظرتون هست را انتخاب کنین. این کاریه که اصلا تو داروخونه امکان پذیر نیست.

خرید کاندوم با ارسال رایگان و بسته بندی محرمانه

این که قراره کاندوم را رایگان براتون بفرستیم اصلا دلیل نمیشه که از کیفیت همیشگی کارمون کم کنیم. این که شما راضی باشین برای ما همه چیزه. همهههه ارسال های اینش خوبه با بسته بندی محرمانه انجام میشه پس اصلا نیازی نیس نگران باشین که نکنه در و همسایه یا هر کس دیگه ای خبردار بشه که شما از ما خرید کردین. مطمئن باشین بهترین خودمون را با این خرید ارائه میدیم چون باور داریم رشد ما با رضایت شما ممکنه.

خرید کاندوم با ارسال رایگان در طرح های ویژه و باشگاه مشتریان اینش خوبه

از لحظه ای که در سایت ما ثبت نام کنین ( با حفظ همه محرمانگی ها) کلی تخفیف و طرح های مختلف برگزار میکنیم و براتون میفرستیم که فقط یکی از اون ها میتونه فرصت ارسال رایگان کاندوم باشه که هر از گاهی به مشتریان خوبمون میدیم. حتی میتونین ازمون تقلب بگیرین که کی قراره این طرح ها اجرا بشه و بهترین موقع برای خرید کاندوم چه زمانیه.

خرید کاندوم با ارسال رایگان

ارسال رایگان کاندوم تا کی ادامه داره؟

اگه خدا بخواد تا همیشه و حتی داریم تمام تلاشمون رو میکنیم که این ارسال برای همیشه و همه سفارشات با هر مقداری رایگان بشه. اگه ذره ای از دغدغه شما برای خرید کاندوم با ارسال رایگان کم بشه برای ما یک دنیا ارزش داره. پس این ارسال رایگان کاندوم را تا وقتی حمایت و رضایت شما کنارمون باشه ادامه میدیم. همیشه نسبت به انتقاد باز عمل میکنیم و همه پیشنهادای شما برای ما مثل چراغ راه میمونه.

ارسال فوری کاندوم در تهران

در کنار خرید کاندوم با ارسال رایگان اگر دوست داشته باشین میتونین سفارشات زر ۱۲۰ هزار تومان خودتون رو هم با ارسال فوری دریافت کنین که در این صورت کاندوم با پیک و با بسته بندی محرمانه که حتی پیک هم ندونه چی میبره برای شما ارسال میشه. البته قبل از ارسال حتما با شما تماس میگیریم تا ببینیم چه زمانی برای ارسال برای شما مناسبتره و همون موقع پیک را بفرستیم. (البته بگم گه زمان ارسال ما هم یه سری محدودیت ها داره ولی نگران اونش نباشین ).

این جا یه لیست از کاندوم خاردار و کاندوم نازک و کاندوم تاخیری و …. ما می بینین. ۸

خرید کاندوم با ارسال رایگان ، اینش خوبه که هنوز میخندی!

همون لبخند کوچولویی که از سر رضایت رو لب شما میاد برای ما کافیه. از صفر تا صد این فروشگاه سعی می کنیم به همین لبخند برسیم. میتونین انواع کاندوم های ما را از این جا ببینین و کاندوم خاردار، کاندوم نازک، کاندوم تاخیری با یک برند معتبر کاندوم کدکس که به جرات شناخته شده ترین و بهترین برند ایرانه خرید کنین و مطمئن لذت ببرین. اگر راهنمایی خواستین بدون این که از چیزی خجالت بکشین با ما مطرح کنین چون همیشه دوست داریم با اطمینان خاطر از ما خرید کنین و نه با ترس و مثل همه چیزایی که تو جامعه میبینیم.

 با بهانه و بی بهانه از این طرح ها میگذاریم تا لبخند شما را ببینیم. میدونین چرا؟ چون از ته دل به حرفی که میزنیم اعتقاد داریم.

اینش خوبه که هنوز میخندی 🙂

X